Jesteś tutaj:

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU W JARANTOWICACH - 4 CZERWCA 2014

DSC02141Przedszkolaki z Wałycza i z Jarantowic oraz ich Panie postanowiły wspólnie spędzić jedno z najważniejszych świąt na świecie czyli Dzień Dziecka.Już od samego rana trwały przygotowania do wyjazdu, gdyż zabawa miała się odbyć pod hasłem "Fajnie być piratem" i dzieci przebierały się właśnie za tych morskich rozbójników.Po dotarciu na miejsce dzieci wybrały kapitanów swoich statków i zostały uroczyście pasowane na "dobrego pirata". Mali rozbójnicy wzięli udział w licznych grach, tańcach oraz zabawach z chustą animacyjną. Nie zabrakło iście "pirackiego żarełka" czyli frytek z ketchupem i lodów.

Do posiłku przygrywały oczywiście szanty dziecięce:
Bum cyk cyk i rata rata
Nie ma to jak los pirata.
Kto na drodze raz mu stanie,
Z tego kasza na śniadanie.

DSC02128 DSC02131 DSC02141 DSC02144 DSC02182 DSC02192 DSC02213