Jesteś tutaj:

Dzień dziecka w Zieleniu

DSC02168Dnia 1 czerwca 2015 roku w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Dziecka”. Tego dnia na dzieci czekało wiele niespodzianek. One same niczego się nie spodziewając jak zwykle zaczęły dzień od zabawy. Jednak wszystko zaczęło się od śniadania, które nie było jak zwykle w przedszkolu przy stoliczkach, tylko dzieci ubrały się zabrały swoje plecaki i udały się na piknik na boisko. Po śniadaniu pobawiły się na dworze z piłkami i wstążkami.

Czytaj więcej: Dzień dziecka w Zieleniu

Dzień Matki i Ojca

DSC02137Dnia 26 maja 2015 roku w naszym przedszkolu odbył się Dzień Matki i Ojca. Na ten szczególny dzień dzieci przygotowywały się bardzo długo. Krasnoludki przygotowały piosenki i o mamie i tacie, wyrecytowały wierszyki z życzeniami dla rodziców. Zatańczyły taniec pt.: „Pomogę Mamusi”. Na koniec wspólnie odśpiewały głośne „Sto lat dla rodziców” i wręczyły zrobione upominki przez siebie. Dla mam kolorowe korale z makaronu, a dla tatusiów medale.

Czytaj więcej: Dzień Matki i Ojca

Wielkanocny czas w Zieleniu

DSC02004W okresie Wielkanocnym zorganizowaliśmy zajęcia otwarte połączone z warsztatami dla rodziców. W tym dniu dzieci wraz z rodzicami brały udział w zabawach muzycznych, ruchowych i językowych. Podczas zajęć dzieci miały okazję zobaczyć oraz dotknąć pisklaków oraz malutkich kaczuszek, które sprawiły mnóstwo radości zarówno dzieciom jak i rodzicom.  Natomiast podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami wykonały zajączka wielkanocnego ze skarpetki.

Czytaj więcej: Wielkanocny czas w Zieleniu