Jesteś tutaj:

„KOLOROWY BAL PROMYCZKOWY”

DSC00639Na zakończenie karnawału dzieci uczestniczące w projekcie „Promyczek”, którego organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Nasza Gmina w Wąbrzeźnie, bawiły się na balu w przedszkolu w Dębowej Łące. Hasłem przewodnim tegorocznego balu karnawałowego były trzy kolory podstawowe, które dzieci doskonale znają, a nasze zabawy i konkursy wiązały się z utrwalaniem ich nazw. Kolorowy bal promyczkowy przywitał dzieci z całej gminy. Kolorem czerwonym było przedszkole z Wielkich Radowisk, niebieskim dzieci z przedszkola w Łobdowie, a żółtym dzieci z Dębowej Łąki.

Czytaj więcej: „KOLOROWY BAL PROMYCZKOWY”

Wieści z Łobdowa

DSC00516Dnia 25.11.2014 r. w przedszkolu w Łobdowie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten uatrakcyjniliśmy poprzez wspólne zabawy ruchowe, tańce i śpiew, poznaliśmy historię Pluszowego Misia. Wśród zaproszonych gości znalazły się mamy, które zaszczyciły nas swoją obecnością i uczestniczyły w głośnym czytaniu, dzieki czemu dzieci poznały ciekawe opowieści o Misiach z różnych stron świata. Dzieci zaprosiły do przedszkola nie tylko swoje mamy,ale takze swoje ulubione Misie.

Czytaj więcej: Wieści z Łobdowa

Początek roku w Łobdowie

DSC00421Rok 2014/2015 w Punkcie Przedszkolnym w Łobdowie rozpoczął się pod znakiem dobrego humoru. Dziesięcioro nowych przedszkolaków rozpoczęło adaptację w przedszkolu. Pierwsze tygodnie spędziliśmy na zabawach integracyjnych i bliższym poznaniu siebie. W kolejnych tygodniach dzieci dowiedziały się wszystkiego o owocach i warzywach. W związku z nadchodzącą porą roku, zbliżaliśmy się do tematów jesiennych i tak poznaliśmy pająka Zdziśka, który opowiedział nam historię babiego lata.

Czytaj więcej: Początek roku w Łobdowie