Jesteś tutaj:

Dzień babci i dziadka w Jarantowicach

IMG 20150123 112613(1)Dani 23 stycznia w punkcie przedszkolnym w Jarantowicach odbyły się uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka. Seniorzy licznie przybyli do naszego przedszkola by zobaczyć bożonarodzeniowy montaż taneczno - słowny poszerzony o piosenki i wierszyki związane z ich świętem. Dzieci, zachęcane gromkimi brawami, chętnie śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki. Po występach zaś wręczyły swoim Dziadkom kolorowe laurki. Nie był to jednak koniec atrakcji. Dzieci wraz ze swoją Babcią i Dziadkiem mogli wziąć udział w licznych konkursach i tańcach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Czytaj więcej: Dzień babci i dziadka w Jarantowicach

Boże Narodzenie w Jarantowicach

DSCN238517 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. Jest to szczególny czas, pełen miłości, magii i spokoju. Dzieci przygotowały  montaż taneczno - słowny opowiadający o pracy świątecznych Elfów i Śnieżynek. W pięknych strojach specjalnie uszytych na tą okazje przez jedną z mam, recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki i kolędy. Po części artystycznej nastąpiło wspólne biesiadowanie przy stole zastawionym pysznym ciastem i aromatyczna kawą z kolędą płynącą w tle.

Czytaj więcej: Boże Narodzenie w Jarantowicach

Mikołajki

P1060642 - Kopia05.12. w przedszkolu w Wałyczu odbyło się spotkanie Mikołajkowe. W tym dniu spotkaliśmy się z dziećmi z Wałycza oraz z Zielenia i wspólnie rozwiązywaliśmy zagadki, tańczyliśmy w zimowych zaprzęgach oraz stworzyliśmy piękną, zieloną, świąteczną choinkę. Wysłuchaliśmy także listu od Świętego Mikołaja, który zostawił dla nas worki z prezentami. Po powrocie do Jarantowic czekała nas nie lada niespodzianka – odwiedził nas Mikołaj we własnej osobie, wręczył nam prezenty i wysłuchał piosenki o Mikołaju.

Czytaj więcej: Mikołajki