Jesteś tutaj:

„KOLOROWY BAL PROMYCZKOWY”

DSC00620Dnia 13.02.2015 roku odbył się bal karnawałowy w gminie Dębowa Łąka, który został nazwany „Kolorowy bal promyczkowy”. Uczestniczyły w nim dzieci z trzech punktów przedszkolnych: Dębowej Łąki, Łobdowa i Wielkich Radowiskch. Bal rozpoczął się od powitania wszystkich gości, a mianowicie: Wójta Gminy Dębowa Łąka Stanisława Szarowskiego, Panią kierownik Projektu „Promyczek” Elżbietę Wojas, Panią asystent gminy Dębowa Łąka Bogumiłę Frankiewicz, Panią metodyk Justynę Łuczak oraz Panią pedagog Annę Żubkowską.

Czytaj więcej: „KOLOROWY BAL PROMYCZKOWY”

Dzień babci i dziadka w Dębowej Łące

DSC00504W dniu 21 i 22 stycznia przypada Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki wraz z paniami przygotowały montaż muzyczno – słowny. Każde dziecko powiedziało krótki wierszyk oraz wspólnie zaśpiewały piosenki pt. „Dla kochanej Babci”, „Najdroższy Dziadku to jest piosenka” oraz tradycyjne „Sto lat”. Na koniec dzieci zaprezentowały taniec do piosenki pt. „Boogie woogie”. Po tym krótkim montażu muzyczno – słownym dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręczne, drobne upominki. Tradycyjnie przybyli goście zostali na poczęstunku, o który postarali się rodzice przedszkolaków.

Czytaj więcej: Dzień babci i dziadka w Dębowej Łące

Uroczystość wigilijna

DSC00495Dnia 19.12.2014 r. w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia, na którą zostali zaproszeni rodzice. Tradycyjnie na początek dzieci wraz z paniami zaprezentowały montaż muzyczno-słowny pt. „Przybieżeli do Betlejem”. Wystąpiły takie postanie jak: Anioły, Pasterze, Królowie. Śpiewane były kolędy: „Hej kolęda”, „Przybieżeli do Betlejem” oraz taniec do piosenki „Ding dong”. Po tym czasie wszyscy zasiedliśmy do wspólnego stołu, który został zapełniony przez smakołyki przygotowane przez rodziców.

Czytaj więcej: Uroczystość wigilijna